Самостійна заміна світлодіодних лампочок у фарах машини, що потрібно для цього знати?

Самостійна заміна світлодіодних лампочок у фарах машини, що потрібно для цього знати?

Кожен власник бажає створити якісну та надійну систему освітлення, за допомогою якої значно покращиться рівень безпеки та комфорту під час пересування у нічний час та непогоду. Крім цього деякі оптичні прилади забезпечують привабливий зовнішній вигляд машини, що в свою чергу дозволяє її виділити серед іншого транспорту.

Сучасний ринок автомобільних товарів пропонує різноманіття оптичних приладів для машин із різними характеристиками та виробниками. Але при цьому найбільшою популярністю користуються саме світлодіодні лампочки для автомобіля, які на відміну від інших пристроїв мають велику кількість переваг.

  1. По-перше, світлодіоди можна використовувати як зовні, так и в середині машини. А це свідчить про те, що дані продукти можуть встановлюватися в головну оптику, а також у додаткову під світку.

  2. По-друге, світлодіодні лампи мають великий термін служби. У середньому вони справляються з усіма поставленими задачами на протязі 50000 годин. Саме тому власникам не доводиться постійно змінювати лампи.

  3. По-третє, такі прилади під час роботи використовують мінімальну кількість енергії. Тому не виникає додаткова напруга на генератор.

  4. По-четверте, такі прилади можуть видавати різне за кольором світло, за рахунок чого автомобіліст має можливість покращити зовнішні дані машини.

Як ба там не було, навіть такі надійні та якісні продукти, здатні виходити із ладу через певний проміжок часу. Тому доводиться замінювати лампи в автомобілі, щоб ні в якому разі не зіштовхуватися із різними неприємними моментами.

Для заміни світлодіодів в машині, власник може звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців. Або просто зайнятися цим процесом самостійно. Насправді тут нічого важкого не має. Достатньо просто ознайомитися із документами для нових пристроїв, а також підготувати деякий інструмент.

Безумовно, процес заміни ламп може здійснюватися тільки при наявності нових елементів. Саме тому дуже важливо підібрати найбільш підходящі за всіма показниками лампи.

READ  Грузовой фургон Рено Мастер: технические характеристики

При виборі оптики у першу чергу необхідно звернути увагу на цоколь. Справ в тому, що в кожному авто передбачена наявність великої кількості ламп, кожна із яких має відповідним розмір та металеву частину. Останній елемент це і є цоколь, який в свою чергу контактує із електрикою транспортного засобу.

Щоб дізнатися більш детальну інформацію про цоколь світлодіодної лампочки, необхідно уважно прочитати інструкцію по експлуатації автомобіля. Також можна демонтувати старий прилад та подивитися маркування на ньому. Наприклад, Led лампи HB4 можуть встановлюватися у ближнє та дальнє світло, а також противотуманні вогні. Що стосується пристроїв із цоколем Н4, вони використовуються тільки для сумісної оптики, в якій за різні режими освітлення відповідає одна лампа.

Для заміни світлодіодних лампочок в головній оптиці, необхідно обов’язкового демонтувати бампер. Також в залежності від розташування пристроїв, може знадобитися демонтаж акумулятора та інших механізмів силової установки авто.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий