Перевезення лежачих хворих — як перевезти прикуту до ліжка людину?

Перевезення лежачих хворих

Для людей, які в силу обставин прикуті до ліжка, необхідність поїхати куди-небудь може представлятися чимось практично нереальним. А якщо виїзди і відбувалися раніше, то вони могли залишити масу неприємних спогадів, пов’язаних з дискомфортом і стресом. Чому ж так відбувається? Проблема полягає в неправильній організації процесу і відсутності належного досвіду в даному питанні.

Професійне перевезення лежачих хворих

Професійне перевезення лежачих хворих — послуга, яка спрямована не тільки на те, щоб своєчасно і безпечно доставити пацієнта в пункт призначення, але і знизити при цьому рівень дискомфорту, який, так чи інакше, властивий цьому процесу.

Перевезення лежачих хворих - як перевезти прикуту до ліжка людину?

Фото: https://helptaxi.com.ua/

На щастя, сьогодні рівень майстерності професійних бригад дозволяє їм ефективно працювати навіть з найважчими пацієнтами. А наявність різноманітного обладнання істотно полегшує це завдання.

Транспортування до автомобіля

Важливо розуміти, що перевезення лежачого хворого починається ще від дверей його будинку або від лікарні. І закінчується тільки тоді, коли людину знову поміщають на ліжко. Саме шлях до автомобіля або від нього часто стає найбільш складним етапом. І якщо в лікувальних і оздоровчих установах ще можна розраховувати на наявність пандусів і досить широких дверних прорізів, то в звичайних квартирах в більшості випадків цього немає.

Для вирішення поставлених завдань професіонали використовують спеціальне обладнання — інвалідні коляски, якщо пацієнт здатний сидіти хоча б нетривалий час або каталки. При цьому людину надійно закріплюють, щоб уникнути його падіння під час транспортування.

Розміщення у салоні

У салоні автомобіля пацієнта розміщують на спеціально відведеному для цього місці і також надійно фіксують. При цьому все, що може знадобитися хворій людині під час шляху, знаходиться в моментальному доступі. Крім повного асортименту медикаментів є доступ до подачі додаткового кисню.

READ  Сквозная технология

Перевозка больных Киев

Фото: https://www.evomed.com.ua/

Завдяки такому продуманому підходу і високому рівні технологій, перевезення навіть самих тяжкохворих пацієнтів сьогодні вже не представляє складнощів. Адже коли працюють професіонали, родичі хворої людини можуть бути спокійні за її життя і здоров’я.

Замовити перевезення лежачого хворого можна в випадках:

  • пацієнта виписують додому для подальшого лікування, але його стан не дозволяє йому сидіти, наприклад, після операції;
  • при необхідності перевезення хворих з порушеннями роботи опорно-рухового апарату, наприклад, при наявності травм нижніх кінцівок;
  • коли потрібно перевезти людину з однієї лікарні в іншу для подальшого лікування;
  • для проходження обстеження.